Franczyza

Dołączenie do sieci PSP niesie ze sobą wiele korzyści.
Są to między innymi:

Dostęp do najlepszych paneli, inwenterów, sprzętu w atrakcyjnej cenie

Współpracujemy z najlepszymi producentami na świecie i największymi hurtowniami w europie, dzięki temu jesteśmy w stanie zaopatrywać franczyzobiorców w materiały które zagwarantują najwyższą jakość usług

Wiedza i szkolenia

Wyposażymy Twoją firmę w materiały informacyjne i wesprzemy Cię w szkoleniu pracowników tak, aby zapewnić Twoim klientom najwyższą jakość usług i pełen profesjonalizm

Dodatkowe zlecenia

Codziennie zgłaszają się do nas klienci z całej Polski, kiedy przyjmiemy zgłoszenie z Twojego regionu od razu przekażemy Ci je do realizacji.

Szybki czas realizacji zamówień

Posiadamy własny hub, magazyny i rozbudowaną logistykę, dzięki temu jesteśmy liderem nie tylko pod względem jakości, ale także czasu oczekiwania.
Przyłączając się do PSP znacznie skrócisz czas realizacji.

Marketing

W dzisiejszych czasach dotarcie do klienta stanowi duże wyzwanie i niejednokrotnie wiąże się z wysokimi kosztami, nasz dział marketingowy doskonale rozumie współczesne trendy, korzysta z najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań promujących naszą sieć.
Przyłączając się do PSP podniesiesz rozpoznawalność swojej firmy i zdobędziesz wielu nowych klientów. Zostaniesz beneficjentem naszych działań marketingowych, ponadto będziesz mógł korzystać ze wsparcia firmy w rozwoju lokalnym.