Wiedza

Kompedium dla Domu

Tutaj dowiesz się czy instalacja fotowoltaiczna jest dla Ciebie, z jakich form finansowania i dotacji możesz skorzystać, poznasz opinie i porady instalatorów a także innych prosumentów. Oprócz tego znajdziesz przydatne informacje i rankingi dostępnych produktów i producentów.

Kompedium dla przedsiębiorcy

W tej części platformy poznasz programy wsparcia dla firm, prognozy energetyczne, liczne informacje z kraju i świata, które pozwolą Ci ocenić, czy instalacja w twojej firmie przyniesie planowane oszczędności i pozwoli osiągnąć większe dochody. Dodatkowo znajdziesz opinie i porady innych przedsiębiorców którzy wdrożyli fotowoltaikę w swój model biznesowy.

Kompedium dla rolnika

W tym miejscu dowiesz się jak instalacja fotowoltaiczna wpływa na gospodarstwo wiejskie, kiedy jest najbardziej opłacalna i jakie przynosi korzyści. Poznasz opinie innych rolników którzy zainstalowali panele w swoich gospodarstwach.

O naszej Firmie

Chcielibyśmy się przedstawić i opowiedzieć Ci o naszym zespole, możliwościach i jakości naszej pracy. Po przeczytaniu tego artykułu będziesz wiedzieć o nas wszystko.

Jak to działa?

My już to wiemy! Ale chcemy zaspokoić także Twoją ciekawość, przygotowaliśmy kilka tekstów w których opisujemy działanie paneli, to jak się je produkuje, instaluje i użytkuje. Odpowiadamy też na najczęściej zadawane techniczne pytania.

Regulamin i polityka prywatności

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych i regulamin strony internetowej.