Współpraca

O naszej firmie

PSP to błyskawicznie rozwijająca się firma która łączy  doświadczenie i profesjonalizm z najnowszymi technologiami.
Wszystkie projekty realizujemy z dbałością o najmniejsze szczegóły i najwyższy standard.
Jesteśmy otwarci na współpracę i powiększanie rodziny Pure Solar.

Franczyza

Jeśli prowadzisz firmę świadczącą usługi w zakresie OZE, oraz termomodernizacji, zależy Ci na rozwoju firmy i wysokiej jakości materiałach w atrakcyjnej cenie oraz poszerzaniu bazy klientów, nasz program franczyzowy jest właśnie dla Ciebie!

Dowiedz się więcej

Deweloperzy

Dzięki naszej rozbudowanej infrastrukturze, profesjonalnemu zespołowi i zasobach jesteśmy wstanie realizować kompleksowe projekty we współpracy z deweloperami. Od instalacji indywidualnych w domach czy osiedlach po farmy PV zasilające rozległe obiekty.

Dowiedz się więcej

Podwykonawcy

Chętnie nawiążemy współpracę z potencjalnymi podwykonawcami instalacji. Zapewniamy stałość zleceń, szkolenia i atrakcyjne warunki współpracy. Po spełnieniu naszych kryteriów i podpisaniu umowy jesteśmy gotowi do szybkiego podjęcia współpracy.

Dowiedz się więcej

Instalatorzy

Jeśli chcesz dołączyć do jednej brygad PSP, przeszkolić się w zakresie instalacji fotowoltaicznych pod okiem naszych doświadczonych specjalistów oraz pracować w dynamicznie rozwijających się strukturach na atrakcyjnych warunkach, koniecznie się z nami skontaktuj.

Dowiedz się więcej

HUB + logistyka

Posiadamy własny rozbudowany HUB w centralnej Polsce, jesteśmy gotowi do nawiązania współpracy w zakresie magazynowania i logistyki na potrzeby instalacji fotowoltaicznych z innymi firmami.

Dowiedz się więcej

Szkolenia

Nasz zespół posiada ogromną wiedzę na temat fotowoltaiki, OZE, i wielu innych dziedzin związanych z rozwojem energetyki odnawialnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zdobyć praktyczną wiedzę i nawiązać kontakt w branży zapraszamy na szkolenia prowadzone przez naszą firmę.

Dowiedz się więcej