Deweloperzy

Nasza firma korzysta z najbardziej zaawansowanych rozwiązań i systemów logistycznych, mamy bezpośredni dostęp do najlepszych materiałów na rynku, własny HUB, magazyny, sieć logistyczną i zasoby pozwalające na kompleksową realizację projektów z deweloperami.

Zalety współpracy z PSP:

Biuro projektowe

Nasz dział projektowy składa się z doświadczonych inżynierów, energetyków i architektów, już na etapie projektowania obiektu przez dewelopera jesteśmy gotowi do konsultacji i wsparcia, bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy, niejednokrotnie podpowiadamy najnowsze rozwiązania pozwalające przy zachowaniu najwyższych standardów obniżyć koszt inwestycji i zwiększyć jej wartość.

Najwyższy standard wykonywanych prac

Nasza firma jako jedna z nielicznych na rynku, oprócz wyselekcjonowanych i przeszkolonych ekip posiada restrykcyjne mechanizmy kontrolne, dzięki temu decydując się na współpracę z PSP masz pewność że realizujesz projekt w najwyższym standardzie.

Czas realizacji

Posiadamy własny hub, magazyny i rozbudowaną logistykę, dzięki temu jesteśmy liderem nie tylko pod względem jakości, ale także czasu realizacji, prace na terenie budowy będą przebiegać sprawnie bez opóźnień destabilizujących dalsze etapy budowy.

Materiały

Współpracujemy z najlepszymi producentami na świecie i największymi hurtowniami w europie, dzięki temu jesteśmy w stanie budować instalacje w wysokim standardzie przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Wsparcie konserwacyjno-serwisowe

W następnych latach po oddaniu instalacji prowadzimy prace konserwacyjne oraz w razie potrzeby serwisowe, na nasze usługi udzielamy także gwarancji.