O naszej firmie

Prezes zarządu (CEO)

Aleksander Bulge

Studiowałem “Kierunek Azjatycki” na uczelni SWPS w specjalizacji biznesowej,  mam wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania,  w 2017 roku założyłem firmę Pure Fuels Project, w której również pełnie stanowisko CEO.

W poprzednich latach zajmowałem się m.in. wdrażaniem nowych technologii i szeroko rozumianych modernizacji, w tym zakresie współpracowałem z dużymi zagranicznymi firmami m.in. z włoskim producentem mebli KARTELL.

Jestem działaczem na rzecz ochrony środowiska i ekspertem w zakresie ekologicznych paliw stałych, prowadziłem w tym zakresie kampanie informacyjne a także brałem aktywny udział w dialogu publicznym po przez debaty, wywiady itd.

Jestem współzałożycielem firmy PURE SOLAR POWER, w której poza działaniami związanymi z obowiązkami CEO, wdrażam nowoczesne technologie informatyczne, pozwalające na możliwie najbardziej efektywną pracę firmy.

e-mail: a.bulge@puresolar.pl    telefon: +48 576 181 831     Facebook: @AleksanderBulge

Dyrektor ds. logistyczno-handlowych

Maciej Zagórski

Studiowałem na wydziale SIMR na Politechnice Warszawskiej.

Od wielu lat prowadzę firmę M.P.M. Zagórski – S.C. której jestem współwłaścicielem.
Zarządzam ponad 50 pracownikami i zaawansowanym technologicznie zakładem produkcyjnym w którym stworzyłem najnowocześniejszy park maszynowy do uzdatniania, konfekcji i paletyzacji biomasy i ekologicznych paliw stałych, a także HUB logistyczny PSP.

Mam wieloletnie doświadczenie w handlu międzynarodowym na dużą skalę, zarządzania zasobami ludzkimi oraz organizacją makro-logistyki na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Jestem pasjonatem ekologii i zdrowego trybu życia, dlatego od lat dążę do rozwijania ekologicznych rozwiązań. 

e-mail: m.zagorski@puresolar.pl

Kierownik biura projektowego

marcin-adamczyk

mgr. inż. Marcin Adamczyk

Jestem absolwentem wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, a także Uczelni Łazarskiego na której ukończyłem studia podyplomowe na kierunku „Zarządzanie projektami OZE”.
W akademii nowoczesnych systemów grzewczych Viessmann uzyskałem również tytuł Technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej (program nauczania zgodny z MEN).

Od 2006 roku pracowałem  w biurach projektowych, firmach budowlanych, instytucjach. Kierowałem  robotami sanitarnymi przy realizacji obiektów mieszkalnych oraz użyteczności publicznej – m. in. budynki techniczne kolektora ściekowego przy Moście Północnym w Warszawie oraz w Klinice „Budzik” fundacji AKOGO przy Centrum Zdrowia Dziecka.

Uprawnienia / certyfikaty:

1. Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń.

2. Certyfikaty instalatora OZE (wydawane przez UDT) na systemy fotowoltaiczne, pompy ciepła, kolektory słoneczne, kotły na biomasę.

3. Certyfikat PRINCE2 Foundation – zarządzanie projektami.

e-mail: m.adamczyk@puresolar.pl          telefon: +48 606 989 909

Kierownik działu wykonawczego - Wschód

Rafał Krzemiński

Studiowałem Bezpieczeństwo Publiczne, później rozwijałem się jako technik-elektryk przy dużych i zaawansowanych projektach  m.in. dla Cyfrowego Polsatu w którym zajmowałem wysokie stanowiska przez ponad 5 lat czy Wojskowego Instytutu Chemii i Radiometrii z którym współpracuje również dzisiaj.

Od 10 lat prowadzę własną firmę, zajmującą się budowaniem zaawansowanych instalacji w domach inteligentnych, wykonywaniem systemów alarmowych, monitoringiem itd.

Uprawnienia:

– uprawnienia 2 stopnia do wykonywania, projektowania odbioru systemów zabezpieczeń alarmowych oraz instalacji sstv.

SEP, dozór oraz eksploatacja w zakresie:
– obsługa konserwacja
– remonty
– montaż
– prace kontrolno-pomiarowe dla następujących urządzeń instalacji i sieci z grupy 1, zawartych w pkt 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10.

e-mail: r.krzeminski@puresolar.pl          telefon: +48 694 455 245

Kierownik działu wykonawczego - Zachód

inż. Rafał Mieteń

Jestem absolwentem wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego  Szkoły  Głównej Służby Pożarniczej oraz studentem Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej.

Od 2017 roku brałem udział  w projekcie modernizacji systemów sygnalizacji pożarowej elektrowni w Skawinie gdzie zdobywałem  doświadczenie w branży pożarowej.
Od 2018 pracowałem  jako projektant i doradca  techniczny systemów oddymiania dla firmy Kingspan Light  and Air.
Brałem udział przy rozwiązywaniu problematyki oddymiania dla największych wykonawców hal magazynowo produkcyjnych firm Bremer, Goldbeck, Kajima.

Dodatkowo zajmuje się rozwiązaniami termoizolacji budynków i zabezpieczeniami w bierne systemy pożarowe.

Uprawnienia / certyfikaty:

– Inspektor ds. Ochrony Przeciwpożarowej
– Certyfikat firmy Promat z szkolenia na temat doboru i wykonawstwa zabezpieczeń ogniochronnych przejść instalacyjnych i dylatacji

e-mail: r.mieten@puresolar.pl

Zastępca kierownika działu wykonawczego - Zachód

Filip Maleszko

Jestem studentem Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej.
Od ponad  roku prowadzę  firmę zajmującą się instalatorstwem elektrycznym, w której wykonywaliśmy realizację dla firm takich jak DTM Domy, AB Industry, Wamal sp. Z. O. O.
 Zanim otworzyłem własną działalność  doświadczenie zdobywałem w firmach wykonujących realizację dla czołowych Warszawskich deweloperów.
Rozwijam  firmę również w kierunku wykonywania kompleksowych termo-modernizacji budynków z uwzględnieniem automatyki do zoptymalizowania wydajności źródła ciepła.

Uprawnienia / certyfikaty

– uprawnienia elektryczne sep Eksploatacja i Dozór do 1kV
– Certyfikat firmy Promat z szkolenia na temat doboru i wykonawstwa zabezpieczeń ogniochronnych przejść instalacyjnych i dylatacji

e-mail: f.maleszko@puresolar.pl

Główny inspektor kontroli jakości

mgr. Mariusz Szymoński

Ukończyłem studia w Szkole Głównej Handlowej, od ponad 12 lat prowadzę firmę dewelopersko-budowlaną która wybudowała kilkanaście budynków mieszkalnych w Warszawie oraz współuczestniczyła w budowie apartamentowca przy ulicy Solec 24, w którym prowadziliśmy również prace konserwacyjne w następnych latach.

Na przestrzeni lat wykonaliśmy setki aranżacji wykończeniowych apartamentów na wysoki standard.

Mam długie doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu pracami budowlanymi i instalacyjnymi oraz w zarządzaniu strukturami w tym zakresie.

Uprawnienia / certyfikaty:

Technik automatyk – elektryk Technikum elektorat energetyczne Konopczyńskiego

e-mail: m.szymonski@puresolar.pl          telefon: +48 602 212 391

Kierownik działu marketingu i IT

Michał Jabłoński

Studiowałem informatykę na Politechnice Warszawskiej. Od wielu lat fascynuje mnie rozwój technologii i systemów informatycznych.

Od 2015 realizuje się w zawodzie programisty tworząc m.in strony internetowe, aplikacje i systemy, jednocześnie zajmując się szerokorozumianym marketingiem w sieci.

W 2018 założyłem firmę iDesigns, w której wraz z własnym zespołem zrealizowałem dziesiątki zaawansowanych projektów.

Obecnie prowadzę badania nad optymalizacją i zwiększaniem efektywności firmy przy użyciu najnowszych technologii.

e-mail: m.jablonski@puresolar.pl         telefon: +48 579 511 043

Brygady PSP

Nasze struktury zasilają liczni monterzy i elektrycy, to przede wszystkim dzięki nim nasza firma cieszy się tak dobrą opinią.
Brygady PSP wyznaczają nowy, wyższy standard. Są to profesjonaliści, gruntownie przeszkoleni i wyposażeni.
Ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły wykonują swoją pracę, a my jesteśmy z nich dumni.

Hub i logistyka