O naszej firmie

Prezes zarządu (CEO)

Aleksander Bulge

Studiowałem “Kierunek Azjatycki” na uczelni SWPS w specjalizacji biznesowej,  mam wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania,  w 2017 roku założyłem firmę Pure Fuels Project, w której również pełnie stanowisko CEO.

W poprzednich latach zajmowałem się m.in. wdrażaniem nowych technologii i szeroko rozumianych modernizacji, w tym zakresie współpracowałem z dużymi zagranicznymi firmami m.in. z włoskim producentem mebli KARTELL.

Jestem działaczem na rzecz ochrony środowiska i ekspertem w zakresie ekologicznych paliw stałych, prowadziłem w tym zakresie kampanie informacyjne a także brałem aktywny udział w dialogu publicznym po przez debaty, wywiady itd.

Jestem współzałożycielem firmy PURE SOLAR POWER, w której poza działaniami związanymi z obowiązkami CEO, wdrażam nowoczesne technologie informatyczne, pozwalające na możliwie najbardziej efektywną pracę firmy.

e-mail: a.bulge@puresolar.pl    telefon: +48 576 181 831     Facebook: @AleksanderBulge

Dyrektor ds. logistyczno-handlowych

Maciej Zagórski

Studiowałem na wydziale SIMR na Politechnice Warszawskiej.

Od wielu lat prowadzę firmę M.P.M. Zagórski – S.C. której jestem współwłaścicielem.
Zarządzam ponad 50 pracownikami i zaawansowanym technologicznie zakładem produkcyjnym w którym stworzyłem najnowocześniejszy park maszynowy do uzdatniania, konfekcji i paletyzacji biomasy i ekologicznych paliw stałych, a także HUB logistyczny PSP.

Mam wieloletnie doświadczenie w handlu międzynarodowym na dużą skalę, zarządzania zasobami ludzkimi oraz organizacją makro-logistyki na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Jestem pasjonatem ekologii i zdrowego trybu życia, dlatego od lat dążę do rozwijania ekologicznych rozwiązań. 

e-mail: m.zagorski@puresolar.pl

Zastępca kierownika działu wykonawczego - Zachód

Filip Maleszko

Jestem studentem Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej.
Od ponad  roku prowadzę  firmę zajmującą się instalatorstwem elektrycznym, w której wykonywaliśmy realizację dla firm takich jak DTM Domy, AB Industry, Wamal sp. Z. O. O.
 Zanim otworzyłem własną działalność  doświadczenie zdobywałem w firmach wykonujących realizację dla czołowych Warszawskich deweloperów.
Rozwijam  firmę również w kierunku wykonywania kompleksowych termo-modernizacji budynków z uwzględnieniem automatyki do zoptymalizowania wydajności źródła ciepła.

Uprawnienia / certyfikaty

– uprawnienia elektryczne sep Eksploatacja i Dozór do 1kV
– Certyfikat firmy Promat z szkolenia na temat doboru i wykonawstwa zabezpieczeń ogniochronnych przejść instalacyjnych i dylatacji

e-mail: f.maleszko@puresolar.pl

Kierownik działu marketingu i IT

Michał Jabłoński

Studiowałem informatykę na Politechnice Warszawskiej. Od wielu lat fascynuje mnie rozwój technologii i systemów informatycznych.

Od 2015 realizuje się w zawodzie programisty tworząc m.in strony internetowe, aplikacje i systemy, jednocześnie zajmując się szerokorozumianym marketingiem w sieci.

W 2018 założyłem firmę iDesigns, w której wraz z własnym zespołem zrealizowałem dziesiątki zaawansowanych projektów.

Obecnie prowadzę badania nad optymalizacją i zwiększaniem efektywności firmy przy użyciu najnowszych technologii.

e-mail: m.jablonski@puresolar.pl

Brygady PSP

Nasze struktury zasilają liczni monterzy i elektrycy, to przede wszystkim dzięki nim nasza firma cieszy się tak dobrą opinią.
Brygady PSP wyznaczają nowy, wyższy standard. Są to profesjonaliści, gruntownie przeszkoleni i wyposażeni.
Ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły wykonują swoją pracę, a my jesteśmy z nich dumni.

Hub i logistyka